KONST / Litografier / Litografi 8358270
nr 835 8270
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Litografi, Philip von Schantz (1928-1998), Vita vinbär, 160/265, signerad-84, motivets mått: 50x77
Utrop:
2.600 kr
Såld:
4.400 kr
måndag 1 juli 2013
kl 18:33:01
2.800 kr
2.000 kr
4.200 kr
4.200 kr
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz